6.Geleneksel Demir Savaşçıları

ANTALYA VALİSİNE ŞÜKRAN PLAKETİ
Prof. Dr. Duran Canatan, Talasemi Federasyonu ve Dünya Talasemi Federasyonu tarafından, Dünya Sağlık Örgütü, TC Sağlık Bakanlığı, Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi desteği ile, 11-14 Mayıs 2011 tarihlerinde Antalya – Kundu Kremlin Palace Otelde düzenlendiği 12. Dünya Talasemi Kongresine yaklaşık 60 ülkeden 1310 kişinin katıldığını, kongrenin hem bilimsel, hemde sosyal yönü ile bugüne kadar düzenlenen Dünya Talasemi Kongerelerinin en iyisi olduğunu vurguladı.

ANTALYA-VALISI-TF

Kongreye başta Antalya Valisi olmak üzere Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret Odası, Antalya Esnaf Odaları Birliği, Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Antalya Tanıtım Vakfı, Antalya Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya Sivil Toplum Örgütleri Güç Birliği destek verdiğini belirtti.

Prof. Dr Canatan, tüm kurumlara kongre esnasında ve sonrasında Şükran Plaketleri vermemize karşın, Sayın Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak’ın o tarihlerde şehir dışında olması nedeni ile, şükran plaketini bugün vererek, desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

ANTALYA-VALISI-1